Asics Gel Lyte III

Asics Gel Lyte 3
5/5 - (1 vote)

Při výběru obuvi byste měli mít na paměti, že by se měla vyznačovat především odpovídajícími vlastnostmi, které zaručí pohodlí během každodenního nošení. Některé značky tvoří modely více všestranné a jiné zase vsázejí na osvědčená řešení, která jdou ruku v ruce s novodobým designem a zajímavými modely. Takto právě vznikly boty Asics Gel Lyte III.

Značka Asics, to je spojení důkladnosti, jíž jsou japonské továrny proslulé, a také řešeními, které se osvědčovaly již v 60. letech 20. století – neustále aktualizovaných a kombinovaných se zajímavými modely obuvi. Dnes kultovní model Asics Gel Lyte III, to je garance pohodlí a zajímavého stylu, jež si získává důvěru stále rostoucímu počtu příznivců pohodlné sportovní obuvi.

Gelová technologie podrážky

Jak sám název napovídá, v botách Asics Gel Lyte III je využitá technologie GEL®, kterou již známe z popředních modelů. Její hlavní předností je značná amortizace nohy během všedních aktivit a chůze, co se přikládá na vyšší komfort každého užívání těchto bot. Podrážka sama v sobě je gumová, jednak ta technologie je natolik postřehnutelná, že umožní strávit celý den značně pohodlněji. Komfort zvýší rovněž užité materiály: přírodní kůže na svršku, poskytující prodyšnost a přizpůsobení ke tvaru nohy, propojena se syntetický materiálem, který je neobvykle odolný.

Módní střih

Boty Asics Gel Lyte III, to je univerzální model, který se dobře osvědčí jak na dámské, tak i pánské noze. To zajistí, že sportovní forma této obuvi, poněkud připomínající sportovní obuv na běhání ve stylu retro, se skvěle osvědčí v každé ležérní stylizaci – zejména u fanoušků sportovního stylu. Zajímavostí je v těchto botách forma jazyka – dělený jazyk značně usnadní obouvání a zouvání obuvi, a přitom a dodá těmto neobvykle populárním a výrazným sneakerům další charakteristický znak.

Boty Asics Gel Lyte III, to je rozhodně obuv, která zasluhuje za pozornost, zejména do sportovních outfitů nebo těch ve stylu sportovní elegance.