Ideální dárek pro běžce

darek pro bezce
5/5 - (1 vote)

Co koupit běžci, abychom mu udělali radost? Připravili jsme seznam 8 nabídek, které by se měly zalíbí každému milovníku běhání.

Sada doplňků

Není třeba kupovat již připravenou sadu, poněvadž balíček praktických doplňků můžeme zkomponovat sami. V takové sadě se oplácí zaměřit na předměty, které akorát dané osobě scházejí, a které mu jistě přijdou vhod během pravidelného tréninku. V sadě se mohou nacházet například teplé rukavice a čepice, jež zpříjemní běžci trénink v chladnější dny. Je dobré k dárku přibalit také doplňky stravy, které dodají tělu potřebné mikroelementy.

Tréninkový plán

Překvapení v podobě individuální spolupráce s profesionálním trenérem jistě našemu blízkému běžci padne do gustu, obzvláště jestli je začátečníkem a ještě nezná všechna tajemství týkající se běhání. Tréninkový plán lze zakoupit na měsíc nebo i déle, v závislosti na našich možnostech a potřebách našeho blízkého. Tímto způsobem mu zajistíme profesionální porady a tréninky, které zlepší jeho formu.

Sportovní hodinky

Sportovní hodinky, ačkoliv to není v běhu to nejdůležitější, mohou být velmi přídatné. Současně nabízené modely v sobě propojují funkci tradičních hodinek, pulzometru i GPS. Taková vychytávka umožní běžci sledovat trénink, díky čemu bude moci monitorovat své výsledky. Sportovní hodinky umožní porovnávat čas jednotlivých tréninků, počet spálených kalorií a uběhnutých kilometrů. Jedinou vadou takového zařízení může být jeho cena, protože ta není zrovna nízká.

Bezdrátová sluchátka na běhání

Mnoho běžců rádo během tréninku poslouchá svou oblíbenou hudbu. Hudba je odreaguje a zajistí, že běh je značně příjemnější. Proto bezdrátová sluchátka na běhání mohou být skvělým dárkem pro milovníky sportovních aktivit na čerstvém vzduchu. Tímto způsobem se vyhne zamotáváním kabelu, což je častým problémem každého, kdo poslouchá hudbu s užitím standartních sluchátek.

Knížka

Nabídka z nízkorozpočtové kategorie. V knihkupectví se nachází hromada knížek o běhání, takže je z čeho vybírat. Nejlépe vybrat tu, která nejvíce odpovídá specifičnosti tréninku běžce. Můžete se rovněž rozhodnout pro nákup knížky, díky které se Váš blízký naučí něco nového na téma běhání. Jestli se jedná o osobu, která teprve s běháním začíná, můžete vybrat například knížku „Běhání pro začátečníky”. Taková knížka jistě umožní překonat první překážky, kterým nováčci čelí.
Jednak před nákupem takového dárku je dobré zjistit, zda již náš běžet náhodou nevlastní knížku, kterou mu plánujeme zakoupit.

Kompresní podkolenky

Další dárek, který příliš nezatíží peněženku. Kompresní ponožky, to je něco, co vyvolá úsměv na tváři každého běžce. To je jednak možnost pro ty, kteří dokonale znají jeho rozměr nohy a obvod lýtka.

Věšák na medaile

Zajímavá nabídka dárku pro běžce, kteří se účastní běžeckých závodů, dosahují skvělých výsledků a mohou se pochválit úspěchy v podobě medailí. Takový věšák je možné pořídit za pár set korun. Alternativou pro tuto nabídku může možná hezká krabička, ve které běžec může uchovávat své medaile a jiné památky ze závodů.

Dárková poukázka

To je nejlepší možnost, kdy nemáte vůbec žádný nápad, jaký dárek vybrat nebo se obáváte toho, že koupíte něco zcela nevyhovujícího. Dárková poukázka umožní běžci si koupit v obchodě se sportovním sortimentem to, co je mu nejvíce potřebné. Možná touží po nových běžeckých botách, které by bylo těžké mu podarovat bez vyzkoušení. A díky dárkové poukázce si bude moci splnit své přání. Velký výběr bot na běhání můžete najít zde.