Nike Air Force 1 Shadow – nová verze ikonických bot!

bile boty nike air force shadow
Ohodnotit tento příspěvek

Fanoušky streetwearové módy jistě není třeba přesvědčovat, že NIKE AIR FORCE 1 jsou jedny z nejvíce známých modelů, jaké se v průběhu let objevily v portfoliu oregonského koncernu. Tento nadčasový model je velmi často vykořisťován projektanty, díky čemu se na pultech obchodů pravidelně objevují různé nové variacie na téma prototypu z roku 1982. Poznejte Air Force 1 Shadow, tedy nejnovější vydání legendárních sneakerů!

Legenda se Swooshem, tedy několik slov o Nike Air Force

Air Force 1 měly premiéru na počátku 80. let jako typické sportovní boty. Byly určené pro basketbalisty, kteří potřebovali obuv, poskytující maximální stabilitu každého kroku, ochranu před úrazy a přilnavost k povrchu. Současně je tento model vnímán jako lifestylové boty a s oblibou z něj čerpají jak sympatizanti pouliční módy, tak i outfitů v casualovém stylu. Současně můžeme na trhu najít jak varianty, které se vyznačují klasickým designem, tak i něco více kreativní stylistikou, poněvadž projektanti z Oregonu pracují nejen nad novými barvami, ale mnohdy se rozhodují pro zavedení dost významných modifikací v konstrukci svršku. Dokonalým příkladem toho, že klasika nemusí být nudná, jsou sneakery Air Force 1 Shadow.

Air Force 1 Shadow – sprawdź nowe pomysły od Nike

Model Air Force 1 ve verzi Shadow má klasický tvar, jednak americká značka se rozhodla vnést několik značných změn v porovnání s originální variantou. Boty jsou samozřejmě vyrobené z přírodní kůže vysoké jakosti, kterou doplňují elementy z novodobého syntetického materiálu. Promyšlená konstrukce svršku zajistí, že tento model garantuje lehkost a pohodlí, což je v případě sportovní obuvi velmi důležité. Perforace v náchylných oblastech dbají o optimální cirkulaci vzduchu. Pěnová podrážka je samozřejmě vybavená léta známým systémem odpružení Air v podobě vzduchového polštářku, který dokonale tlumí veškeré otřesy a ochrání klouby před zatížením. Celek je zakončen přilnavým dezénem, který je dlouhá léta využíván ve sneakerech z této série.

Názory na Air Force 1 Shadow jsou velmi pozitivní mezi ženami, které vsázejí na klasická řešení v nevšedním vydání. Toto vydání se na pozadí standartní verzí odlišuje mezi jinými dvojitým Swooshem na bočním panelu a speciálním elementem propojujícím svršek s podrážkou. Kultovní model v nové verzi je dostupný v mnoho zajímavých barvách.