Vans Old Skool – pořád na vrcholu

boty vans old skool zlute
Ohodnotit tento příspěvek

Vans Old Skool – pořád na vrcholu
Už více než šedesát let dobývají srdce fanoušků pohodlí a sportovního streetstylu. Jsou minimalistické, ale strhávají na sebe pozornost, přičemž poskytují nejvyšší míru komfortu. Kecky Vans Old Skool si dozajista zaslouží titul nadčasového hitu! V čem spočívá jejich fenomén?

Inspirované slunnou Kalifornií

Když v šedesátých letech minulého století zahájili bratři Van Dorenové prodej svých unikátních kecek, jistě si nikdo nepomyslel, že se právě rodí skutečná módní legenda. Kecky inspirované stylem slunečné Kalifornie na ploché gumové podrážce si bleskově získaly uznání Američanů a staly se neodlučitelnou součástí šatníku každého fanouška skateboardingu a jízdy na BMX. Dnes se navzdory plynutí času design Vans Old Skool stále drží na špici. A stejné kecky si zamilovali nejenom skejťáci, ale také milovníci městského stylu v originálním vydání!

Boty nejen pro skejťáky

Tento charakteristický model kecek se od jiných odlišuje nejenom módním stylem, ale rovněž pohodlím a vysoce kvalitním zhotovením. Skejťáci zbožňují Vans Old Skool pro jejich komfort, který zažívají při pohybu na prkně či kole. Za vše vděčí tyto boty nízkému profilu a gumové, velmi přilnavé podrážce. Ukazuje se ale, že takovou konstrukci bot ocení i pěšci! Pokud tedy pro sebe hledáte módní a originální boty ve sportovním stylu, pak jsou pro vás Vans Old Skool trefou do černého.

Jak nosit Vans Old Skool?

Takové příklady, jakými jsou Vans Old Skool či Converse Chuck Taylor All Star, nejlépe ilustrují fakt, že jednoduchost designu je receptem na nadčasovost. Tyto boty se na dobro zapsaly do městských scenérií a hodí se nejen ke stylizacím v retro duchu, ale rovněž k moderním, minimalistickým kombinacím. Dokonale se uplatní v roli doplňku k džínům a klasickému triku. Máte-li odvahu, noste Vans Old Skool k šatům – jak pouzdrovým, tak i těm rozevlátějším. Látkové boty Vans skvěle souzní i s letními looky se šortkami a vykrojenými topy! Postačí jen špetka fantazie, abyste vytvořili módní a originální outfit s keckami Vans Old Skool v hlavní roli!