Boty Nike Huarache

Nike Huarache
5/5 - (1 vote)

Boty Nike Huarache jsou kultovním modelem z roku 1991, jehož návrhářem byl legendární Tinker Hatfield. Inspirací pro jejich vytvoření se stalo vodní lyžování. Díky obrovské barevné škále a originálním potiskům lze tyto boty uzpůsobit vlastnímu stylu a vkusu. Nike Huarache jsou boty stvořené s ohledem na běžce, ale jejich fanoušci by měli vědět, že se už v roce 1992 dočkaly mladšího sourozence – na trhu se totiž objevil model Nike Air Flight Huarache, který rozpoutal revoluci na basketbalových hřištích.

Boty Nike Huarache jdou skvěle ruku v ruce s pouličním stylem, a to díky módním barvám a modernímu designu. K jejich výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály – podle modelu se jedná o kombinaci přírodní kůže a textilií. Boty mají originální design, díky němuž kolem nich nikdo neprojde beze zájmu.

Čím se Nike Huarache vyznačují?

Tenisky Nike Huarache zajišťují díky středové podrážce z Phylonu lehké tlumení. Spodní strana je vyrobena z gumy, zatímco vzduchové polštářky rozmístěné v různých místech zodpovídají za komfort a mírnění nárazů. Zcela specifická je konstrukce paty, která odlišuje tento model od jiných bot firmy Nike.

Momentálně zažívá model Huarache, stejně jako jiné retro boty, druhé mládí. O jak populární kousek se jedná, je patrné na sneakerových eventech, speciálně těch ve Spojených státech. Sledujete-li kanály sociálních sítí týkající se sneakerů, pak jistě víte, že si svou popularitu začínají získávat i v Evropě, takže je dost dobře možné, že ještě letos uvidíme Nike Huarache na našich ulicích mnohem častěji.