Gymnastika, tanec, zrychlený dech a dávka pozitivní energie – pro to milujeme aerobik! Jednak je něco, co odradí každou fanynku tohoto  druhu sportu – nedostatek komfortu. brak komfortu. Jak si ho zajistit? Prvním krokem by samozřejmě měl být výběr odpovídající obuvi.

Čemu věnovat pozornost?

Boty na aerobik by měly především odpovědně stabilizovat a amortizovat. Aerobic bývá velmi energický, proto je nutné dbát o maximální ochranu noh. Při výběru vhodné obuvi se zaměřte na to, aby byly lehké a prodyšné a Váš trénink se stane opravdovou příjemností.

Boty na aerobik – jaké vybrat?
Boty na aerobik – jaké vybrat?

 

Nejvyšší komfort a výjimečný design

Spojení pohodlí a stylu? Boty Nike Air Force 1 07 budou skvělou volbou pro všechny milovníky aerobiku. Využitá technologie AIR v podrážce se vzduchovým polštářkem garantuje maximální amortizaci. Do toho super přilnavá gumová podrážka a svršek z kůže nejvyšší jakosti – to je trefa do černého!

Maximální přizpůsobení

Velkou bouři na sneakerovém trhu v poslední době vyvolal model Nike Huarache Run. To je nabídka pro všechny osoby, které si cení originalitu a dokonalý komfort nošení. Tyto boty se ideálně přizpůsobí noze – speciální neoprenový materiál  ve svršku je zahalí jako ponožka a síťka zajistí dobrou prodyšnost. Obujte si je a těšte se tréninkem bez úrazů a odřenin.

Dokonalá prodyšnost

Jedna z technologií, která se ideálně osvědčí během aerobiku, je systém Flyknit. Celý svršek těchto bot je ušitý z jedné nitě, díky čemu boty získají neobvyklou lehkost a prodyšnost. Zvolte model Nike W Flyknit Zoom Agility se speciální výztuhou Flywire a žádný taneční trénink nebude pro Vás problém!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.